Pasirinkite miestą, kuriame norite apsipirkti:

Privatumo politika

UAB „Agvala“ gerbia savo Pirkėjų teisę į privatumą. Kad visos svetainės funkcijos veiktų tinkamai, lankantis Heydekrugkepykla.lt e-parduotuvėje, lankytojo kompiuteryje (ar kitame įrenginyje) įrašoma informacija (slapukai, angl. „cookies“). Apsilankymo pradžioje lankytojui pateikiama informacija apie slapukų naudojimą ir paprašoma jo sutikimo. UAB „Agvala“ taip pat pasilieka sau teisę analizuoti Pirkėjų elgesį svetainėje, pirkimus ir kitus veiksmus Google Analytics bei kitų priemonių pagalba. Tai daroma siekiant pateikti Pirkėjams labiausiai tinkančius pasiūlymus ir padaryti naudojimąsi svetaine dar patogesniu. UAB „Agvala“ šios informacijos atskirai nesaugo. Registruodamiesi ar atlikdami užsakymą be registracijos ir sutikdami su Naudojimosi taisyklėmis, Pirkėjai pateikia šiuos duomenis: Pirkėjo vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas, telefono numeris, adresas, sutikimas gauti informaciją. Sistema taip pat gauna Pirkėjo IP adresą. Heydekrugkepykla.lt tinklapyje Pirkėjai turi galimybę apmokėti užsakymus per išorinio tiekėjo sistemą -mokėjimų platformą. Tuomet Pirkėjas pateikia savo duomenis tai sistemai ir UAB „Agvala“ niekaip papildomai šių duomenų neapdoroja ir nesaugo. heydekrugkepykla.lt tinklapyje naudojama apmokėjimo sistema:

  • Neopay– https://neopay.online/docs/#/?id=neopay-rules-consent
  • Duomenų ir atsiskaitymo saugumą garantuoja naudojamas SSL sertifikatas.

Pirkėjai yra patys atsakingi už savo pateiktų duomenų tikslumą. UAB „Agvala“ už šių duomenų teisingumą nėra atsakinga, tačiau kiekvienas Pirkėjas turi galimybę kreiptis dėl neteisingų duomenų ir UAB „Agvala“ įsipareigoja juos ištaisyti. Kiekvienas Pirkėjas turi teisę atšaukti bet kokius savo duotus sutikimus. Pirkėjų asmens duomenys renkami ir tvarkomi šiems tikslams:

  • Apdoroti prekių užsakymus;
  • Atgaliniam ryšiui su pirkėjais palaikyti;
  • Išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);
  • Vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus;
  • Bendrauti su Pirkėjais klausimais, susijusiais su prekių ir paslaugų teikimu;
  • Tiesioginės rinkodaros tikslais

Pateikti duomenys saugojami sistemoje tol, kol Pirkėjai naudojasi paslaugomis. Kiekvienas Pirkėjas, kreipęsis nurodytais kontaktais turi galimybę gauti išsamią informaciją apie tai, kokius jo asmeninius duomenis tvarko UAB „Agvala“. Kiekvienas Pirkėjas turi teisę pašalinti savo duomenis iš Heydekrugkepykla.lt sistemos. Pirkimo duomenys saugomi mažiausiai 5 metus. UAB „Agvala“ įsipareigoja imtis visų priemonių, kad lankytojų ir Pirkėjų asmeninė informacija būtų tinkamai apsaugota ir Pirkėjų asmeninę informaciją naudoti tik šiose taisyklėse nustatytiems tikslams. Heydekrugkepykla.lt pasilieka teisę perduoti Pirkėjų informaciją trečiosioms šalims tik Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos įstatymų nustatyta tvarka. Jei kyla abejonių, kad UAB „Agvala“ jūsų duomenis tvarko pažeisdami duomenų apsaugos teisės aktų reikalavimus, prašome kreiptis UAB „Agvala“ nurodytais kontaktais ir mes dėsime visas pastangas, kad išsklaidytume jūsų abejones ir ištaisytume klaidas. Šios taisyklės galioja visiems svetainės lankytojams ir Pirkėjams apsilankymo momentu. UAB „Agvala“ pasilieka teisę keisti šias taisykles be atskiro išankstinio įspėjimo. Todėl Pirkėjai privalo pasitikrinti taisykles ir jų laikytis kiekvieną kartą užsakydami prekes. Bet kokiais, su Privatumo politika ar Naudojimosi taisyklėmis susijusiais klausimais, prašome kreiptis: +37065778417